Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinet 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65
Groot eikenhouten Brok kabinet omstreeks 1900 met bronzen beslag, 8 lades achter de deuren en staande op klauwpoten, Louis Quinze stijl, 230x186x62cm
Antieke Franse eikenhouten gestoken buffetkast met glas in lood vensters, leeuwenkoppen en figuren, omstreeks 1880 Neo Renaissance 252x130x53cm Cond:G
Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm
Negentiende eeuwse notenhouten Louis Phillippe bank met florale kroon omstreeks 1870 en rode velours stoffering 114x170x75cm in goede staat
Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1800 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G
Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit omstreeks 1880 lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G
Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930 2 delig in goede staat 193x73x42cm