Kleine notenhouten commode met intarsia. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 60 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Engels, mahoniehouten bijzettafel met lyra-vormige poten, met bronzen wieltjes in klauwpoot vorm. Sherton-stijl. Tafel is opklapbaar en de bladen zijn ingelegd met leer. Circa 1960. Afmeting: 54 x 47 ...
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.
Twee Hollandse bijzettafels (kantoortafels) door Cees Braakman. Model Pastoe. Gemaakt van mahonie met metaal. Afmeting: 28 x 44 x 38 cm / 46 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Perzische, handbeschilderde hoek-etagére met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Chinees teakhouten verzamelaars vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 48 x 11 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
Antiek ovale spiegel in Louis Seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 74 x 44 cm. In goede staat.
Antiek wit-gelakte houten tandartskast met diverse lades en deuren. Circa 1920. Afmeting: 120 x 60 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Franse spiegel in Aziatische look. Naar bamboe voorbeeld gemaakt. Afmeting: In goede staat. Afmeting: H 79 x B 61 cm.
Antiek Chinees hardhouten hocker met floraal decor + marmeren blad. Afmeting: H 37 x Ø 31 cm. In goede staat.
Mahoniehouten kamergemak. Engeland. Circa 1820. Afmeting: 80 x 65 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse flespoottafel van eikenhout, met voetrust. Neo renaissance. Afmeting: 65 x 84 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Engelse eikenhouten ronde tafel. Geheel staand op houtgepinde drie-poot. Circa 1800. Afmeting: H 63 x Ø 75 cm. In goede staat.
Hollands, wortelnoten, dubbel gebogen commode met klauwpoten. Met bronzen beslag. Eén stukje beslag mist. Circa 1900. Afmeting: 77 x 102 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Teakhouten pyramide ladenkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 167 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurige Louis Philippe spiegel met floraal decor. Circa 1870. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In goede staat.