Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Mahonie speeltafel, 1870
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandtafel
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen wandtafel met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.

Antiek eiken kastje, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.

6 Franse stoelen
Startprijs 150 EUR

Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.

Louis Philippe 2-deurs kast
Startprijs 150 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe 2-deurs kast, deels uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 191 x 115 x 50 cm. In goede staat.

3-Zits L'Ancora design bank
Startprijs 150 EUR

Zwart lederen 3-zits L'Ancora Collection design bank. Paar krabplekjes op leuning, verder goed. In redelijk/goede staat.

Penantkast, 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Neogotisch kastje, 1880
Startprijs 150 EUR

Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.

Chinese tafel, 1900
Startprijs 150 EUR

Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast, 1880
Startprijs 150 EUR

Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Victoriaanse kaptafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Chinese barkast met snijwerk
Startprijs 150 EUR

Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.

Empire secretaire (iepenhout)
Startprijs 150 EUR

Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.

2x Empire stoel
Startprijs 150 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.

Noten vertico
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.

Speeltafel (mahonie)
Startprijs 140 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.

Mahoniehouten Horrix tafel, 1860
Startprijs 140 EUR

Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1860
Startprijs 130 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.

Etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.