Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.