Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Zeven antieke glas-in-lood vensters. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30x20 en 50x20 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek glas-in-lood raam. Met vogel decor. Enkele kleine ronde vensters gebarsten. Afmeting: 67 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke glazen koekjes dekseldoos met messing onderschaal. Met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke karaffen. Onder andere met amandelslijpsel. Eén karaf met zilveren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.
Twee maal antiek robijnrood Boheems kristal met graveringen. Bestaande uit: Tafelschaal + bokaal. Eén pegel mist. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen schenkkaraffen. Chip bij één voet. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen kaarskandelaren in originele verpakking. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee grote moderne opaalglazen design vazen met monogram Z.L. 20e Eeuw. Afmeting: 52,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Grote moderne glazen vis in Murano-stijl. 21e Eeuw. Iriserend effect. Afmeting: 19 x 43 x 12 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen vaas met gekleurd gezicht en luchtblaasjes. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote Murano-stijl moderne glazen vazen met Mille Fiori effect. In de kleuren rood/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Vier antieke 18e - 19e eeuwse wijnflessen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.
Grote kristal-glazen bokaalvaas in tulpvorm. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30,5 cm ø. In goede staat.
Grote kunstglazen mondgeblazen haan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.