Zes delen gesigneerd glas 20e eeuw, Drie schalen en drie vazen een aantal gesigneerd 12-22cm Cond:G
Lot van 40 kristallen glazen met slingerstam, vier maten, gelijke stijl 7-11cm
Grote moderne kunstenaars glazen vis, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd, 37cm Cond:G
Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G
Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm
Drie delen antiek kristal, geslepen, dekselschaal, karaf, schenkkan, in goede staat 19-29cm
Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G
Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm
Grote kunstenaars glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw in goede staat ongesigneerd 34x45x16cm Cond:G
Antieke Vallerysthal melkglazen dekseldoos in de vorm van een aarbei in goede staat 13,5x11x9 Cond:G
Twee oude Venetiaanse glazen tafellampen omstreeks 1950 in aqua kleur, in goede staat 24-25cm Cond:G
Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G
Vijf delen oud persglas 20e eeuw, grote vaas met mat glazen geruit decor door Val Saint Lambert vaas Luxor, twee geribte vazen(ongemerkt) , een schaaltje Val Saint Lambert met mat glazen geribbelde v...
Vier oude glazen Art Deco glazen vazen omstreeks 1920, 2 oranje vaasjes, 2 bewerkte oker geaderde bolvazen (chip) 9-20cm Cond:R/G
Moderne kunstenaars glazen haan, 21e eeuw in Murano stijl ongesigneerd in goede staat 28cm Cond:G
Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...
Zes oude boheemse gegraveerde kristallen wijngalzen, robijnrood, 1e helft 20e eeuw in goede staat 11cm Cond:G
Grote facetgeslepen kristallen wijnkoeler 201 eeuw in goede staat 23x19ø Cond:G
Antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel omstreeks 1900 (1 vaas stuk uit) 26-41cm Cond:R
Drie delen oud paars glaswerk, 20e eeuw, ongemerkt, grote bolvaas en coupes 6-30cm
Vier delen ou Italiaans glaswerk, eenmaal hoge paarse Murano vaas, groene vaas met luchtbellen Italy, transparant blauwe vaas, schelpvormige schaal 16-34cm Cond:G
Zeer grote facetgeslepen kristallen vaas in goede staat 44 cm Cond:G