Zes maal divers. Bestaande uit: Twee Art Deco kurkentrekkers. Furstenbrunn Tafelwasser zakmes, circa 1920. Twee bronzen mes-afleggers, circa 1920. Eén messing stempel Argument. Afmeting: 3,5 - 10 cm. ...
Twee lederen dieren met glazen ogen. Olifant + leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten gestoken panelen in lijst. Historisme. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting; H 41,5 cm. In goede staat.
Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gashanglamp D.R.P. 126135 Mannesmann. Met emaille fittinghouder. Circa 1900. Afmeting: 13 x ø 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Twee maal China. Eén kopergedreven vaas met voorwerpen en tekens. Eén porseleinen pelgrimsfles met draken. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Vijf antieke messing kaarskandelaren/blakers. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.