Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Twee zijden vuurschermen met geborduurde kralen voorstellingen en vergulde houten grepen. 19e Eeuw. Afmeting: ca. 40 x 22 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...
Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen gestoken gordelknopen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal figuren + één maal dier. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee Oosterse benen snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.
Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse bierpullen. Bestaande uit: Grote koper geslagen Jugendstil bierpul met florale zweepslag decor, circa 1915 + grote geëtste glazen bierpul met edelhert decor en tinnen deksel, ...
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws messing. Bestaande uit: Miniatuur oorijzer. Tabaksdoos. Zwavelstokjesdoos. Zeldzame tondeldoos. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.