Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee zware 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Empire-stijl. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Marmeren piedestal. Mogelijk iets ingekort. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen tablets + schaal met Zwiebelmuster decor. Eén tablet barst. Circa 1920. Afmeting: 32 - 52 cm. In redelijke/staat.
Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.