Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme Hoorn de Overvloeds. Met messing en composiet metalen armaturen. Hoorn bij uiteinde iets beschadigd. Afmeting: 49 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Staande metalen lamp met lampenkap van albast. 21e Eeuw. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.
Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.
Twee zware 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Empire-stijl. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met figuren onder ranken. Op houten zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.