Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws messing. Bestaande uit: Miniatuur oorijzer. Tabaksdoos. Zwavelstokjesdoos. Zeldzame tondeldoos. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek handwerk in lijst. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Empire blaker? Verguld brons. Bobeche + spiegel mist. Circa 1820. Iets verbogen. Afmeting: 33 cm. In matige toestand.
Dames miniatuur op ivoor. 19e Eeuw. Gesigneerd J. Stiefer. Afmeting: 4,5 - 3,5 cm. In goede staat.
Vier oude metalen notenkrakers met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht oude Chinese rolschilderijen met diverse decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Diverse technieken. Diverse maten. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude klapcamera. Voigtlander Bessa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.