Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen tafellampvoeten
Resultaat: 85 EUR

Twee grote zware bronzen tafellampvoeten met notenhout. Chinese-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Lampjes met leeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 60 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Retro bureaulamp
Resultaat: 90 EUR

Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.

GEPO design lamp
Startprijs 80 EUR

Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.

2x Bureaulampen, 70-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Twee 70-er jaren bureaulampen in de kleuren chroom/geel/bruin. Mogelijk Raak Amsterdam. Verstelbaar. Afmeting: 35 - 41 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp, 21e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Oude tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude notenhouten tafellampen met beschilderde lederen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Grote buitenlantaarn, 21e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren groene buitenlantaarn. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x 81 x 23 cm. In goede staat.

2x Messing, Lamp + kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met bodemmerk en druivenranken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theekist
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

Chinese theetegel in lijst
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese geperste tea-brick. Gedecoreerd met tempel en karaktertekens. Werd gebruikt als betalingsmiddel. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...

2x Oud/antiek Tibetaans
Resultaat: 45 EUR

Twee maal oude/antieke Tibetaanse voorwerpen. Bestaande uit: Eén messing plaquette Satyanarain de god Vishnu. Eén maal Tibetaanse gebedsmolen. Afmeting: 17 x 11 x 3 cm / 20 x 6 cm ø. In goede staat.

5x Antieke Japanse schalen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Japanse geëmailleerde schalen met kraanvogels. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 0,5 cm. In goede staat.

Zware Japanse cloisonné vaas
Startprijs 140 EUR

Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Kokosnoot-dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse opiumpijp
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

2x oud Japans antiek
Resultaat: 90 EUR

Twee maal oud Japans antiek. Bestaande uit: Japanse natuurstenen presse papier in gezichtsvorm, circa 1900. En een Japanse messing snuifdoos met rondom fijne figuren decors, 19e eeuw. Afmeting: 9 x 8,...

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.