Twee grote zware bronzen tafellampvoeten met notenhout. Chinese-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.
Twee 70-er jaren bureaulampen in de kleuren chroom/geel/bruin. Mogelijk Raak Amsterdam. Verstelbaar. Afmeting: 35 - 41 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote oude notenhouten tafellampen met beschilderde lederen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Grote smeedijzeren groene buitenlantaarn. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x 81 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met bodemmerk en druivenranken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese geperste tea-brick. Gedecoreerd met tempel en karaktertekens. Werd gebruikt als betalingsmiddel. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...
Twee maal oude/antieke Tibetaanse voorwerpen. Bestaande uit: Eén messing plaquette Satyanarain de god Vishnu. Eén maal Tibetaanse gebedsmolen. Afmeting: 17 x 11 x 3 cm / 20 x 6 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke Japanse geëmailleerde schalen met kraanvogels. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 0,5 cm. In goede staat.
Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Twee maal oud Japans antiek. Bestaande uit: Japanse natuurstenen presse papier in gezichtsvorm, circa 1900. En een Japanse messing snuifdoos met rondom fijne figuren decors, 19e eeuw. Afmeting: 9 x 8,...
Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.