Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verguld houten crucifix
Resultaat: 50 EUR

Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Resultaat: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke Japanse schalen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Japanse geëmailleerde schalen met kraanvogels. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 0,5 cm. In goede staat.

Franse lampenvoet, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse opaline lampenvoet. Handbeschilderd en vergulde messing voet. Afmeting: 59 x 18 cm ø. In goede staat.

Antiek pijpenrek + pijpen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lot koper en tin (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke petroleumlampen. Bestaande uit: Eén maal opaline wit, 20e eeuw. Eén maal historisme compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: 50 - 75 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Jugendstil met glazen reservoir met bladgoud, florale zweepslag en goud decor + één maal lichtblauw transparant glas met florale decor, beschadigd. A...

Koperen kookpot, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse kopergenagelde kookpot met hengsel. Afmeting: 18 x 34 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen penkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse bronzen penkandelaar met heilig hart en cherubijnkoppen. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke spaarpotten
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude/antieke beschilderde gipsen spaarpotten. Zonder opening, dus: indien vol, kapot gooien/slaan ! Afmeting: 17 - 29 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke kandelaren/lampen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke kandelaren/lampen. Bestaande uit: Twee Barok-stijl messing kaarskandelaren, scheepslamp, Engelse mijnwerkerslamp (geëlektrificeerd). Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

2x Religieus antiek
Resultaat: 50 EUR

Twee maal religieus antiek. Bestaande uit: Meerschuim medaillon, Moses met schaap, 18e - 19e eeuw. Een 18e eeuwse handingekleurde gravure Jezus van kruisiging afgehaald. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede ...

Antiek scheepsboeglicht, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

2x Decoratieve tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke Corpus Christi, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.

Antieke schrijfkist, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke vurenhouten schrijfkist met zijwaartse lade. Circa 1910. Afmeting: 14 x 56 x 42 cm. In goede staat.

3x Antieke weegschalen met gewichten
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...

Antieke kolenkit + theestoof
Resultaat: 50 EUR

Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...

5-Delig plated inktstel
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delig plated inktstel. Bestaande uit: Twee inktpotjes, postzegeldoosje, basement met kroontjespen. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Doos met antiquarische boeken
Resultaat: 50 EUR

Doos met antiquarische boeken. Hoofdzakelijk over paarden. Afmeting: 24 x 30 x 40 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp, 21e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.