Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Jugendstil messing vernikkelde fruitschaal met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse historisme Hoorn de Overvloeds. Met messing en composiet metalen armaturen. Hoorn bij uiteinde iets beschadigd. Afmeting: 49 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing Art Deco penkandelaar met krokodillenpoten. Circa 1930. Spanningsscheur lekrand. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse ovale kopergeslagen plaquette met bachussen. Door K. Bartholomai 1894. Houten omlijsting. Afmeting: 41 x 48 cm. In goede staat.
Acht grote Hollandse schoolplaten op rol. 30-er/60-er Jaren. Bestaande uit: Europa schoolkaart, G. Prop, W.J. Thieme NV Zuthpen, vierde druk, afmeting: 170 x 198 cm + Nieuwe wandkaart van Europa, vijf...
Twee zeer grote oude houtgesneden Afrikaanse rituele figuren. Afmeting: 81 - 86 cm. In goede staat.