Twee 19e eeuwse Hollandse lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 44 - 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.
Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zijden vuurschermen met geborduurde kralen voorstellingen en vergulde houten grepen. 19e Eeuw. Afmeting: ca. 40 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
Gietijzeren kolenkit met floraal/leeuwenkop decor. En als extra een oude gietijzeren ketel (kapot). Afmeting: 26 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl verchroomde tafellamp met gemarmerde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 25 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse opaline lampenvoet. Handbeschilderd en vergulde messing voet. Afmeting: 59 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.