Oude Japanse porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws schildpaddoosje met benen pootjes. Afmeting: 4 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse jardiniere met spiegelconsole in Barok-stijl. Circa 1870. Compositie metaal. Afmeting: 19 x 48 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtsnijwerk plaquette. Drie figuren in oerwoud. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 4,5 cm. In goede staat.