Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke wijwaterbakjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.

Oude Japanse lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Oude Japanse porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie Duitse porseleinen tablets + schaal met Zwiebelmuster decor. Eén tablet barst. Circa 1920. Afmeting: 32 - 52 cm. In redelijke/staat.

Schildpad doosje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws schildpaddoosje met benen pootjes. Afmeting: 4 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.

Jardiniere met onderstuk, 1870
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse jardiniere met spiegelconsole in Barok-stijl. Circa 1870. Compositie metaal. Afmeting: 19 x 48 x 25 cm. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.

2x oude/antieke notenkrakers
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen inktpotten
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

2x Cloissonné gemberpotten
Startprijs 130 EUR

Twee Japanse cloisonne gemberpotten met florale decor. Afmeting: 9 x 9 cm ø. In goede staat.

3x Antieke sloten
Startprijs 95 EUR

Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Messing lamp, 1915
Startprijs 80 EUR

Zeldzame messing Jugendstil lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Circa 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.

Oude Indonesische plaquette
Startprijs 170 EUR

Oude Indonesische houtsnijwerk plaquette. Drie figuren in oerwoud. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 4,5 cm. In goede staat.

Wijwaterbak
Startprijs 70 EUR

Vroege messing wijwaterhouder met cherubijnkopjes en hengsel. Afmeting: 16 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke keramieken petroleumlamp met messing. Circa 1900. Geëlektrificeerd. Basis pootje verbogen. Afmeting: H 65 cm. In redelijk/goede staat.

Decoratiestuk, geprepareerde eenden
Resultaat: 75 EUR

Decoratiestuk. Goed geprepareerde eenden. Gemonteerd op stam. Afmeting: 80 x 70 x 46 cm. In goede staat.

2x Oosters koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Eén grote Meiji Japanse cloisonne schotel. Circa 1880. Eén Arabische koperen schaal met symbolen. Afmeting: ø 28 - 30 cm. In goede staat.

4-Delige bureauset, 1900
Resultaat: 80 EUR

Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

4x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier messing Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 58 - 70 cm. In redelijk/goede staat.

Mini-schaakspel
Startprijs 30 EUR

Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antiek bouilloir met comfoor, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Startprijs 35 EUR

Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten schrijfreiskist met bandintarsia en geheime lade. Afmeting: 15,5 x 41 x 25 cm. In goede staat.