Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke lamp, 1900
Startprijs 250 EUR

Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kerkkandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met snaarinstrument
Startprijs 60 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse bronzen kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met schroefdraad. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse classicistische crucifix op mahonie console. Houtgestoken Corpus Christi. Lichte fineerschade. Afmeting: 64 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Antiek Russisch presenteertablet 1930
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

2x Japanse lakwerk vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Japanse houten lakwerk vazen met goudvissen en goud decor. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Resultaat: 35 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

Twee emaille theekannen
Resultaat: 45 EUR

Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Twee grote Afrikaanse figuren
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote oude houtgesneden Afrikaanse rituele figuren. Afmeting: 81 - 86 cm. In goede staat.

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinese bamboe penselenpot
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Spanningsscheur. Afmeting: 22,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek Jugendstil keukenkastje met klok
Resultaat: 100 EUR

Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

2x Antieke Empire kandelaren, 1830
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude bronzen hanglamp
Resultaat: 200 EUR

Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.