Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en vogel decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje met goud figuren decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 20 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke kerfsnede documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Beschilderde Arabier (gips) + Negroïde popje (hout + gips + celluloid) + Negroïde heilige (terracotta). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke blikken gepolychromeerde kerk met buste. Adolph Kolping (gips) beschilderd met: Für den wiederaufbau der Ruhestätte Adolf Kolping. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Willst Du den Heiden Hilfe schicken + papier maché en blik Skarbonka + missie spaarpot, Dank U, op houten basement Sint -Antonius. Afmeting: 17...
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse Diecast spaarautomaten met mechanisme. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kasper theater + goochelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke blikken spaarpotten met mechanisme (bel toren). Circa 1900. Nederlandsch Zendelingen genootschap. Koloniaal. Afmeting: 27 x 21 x 22 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksvoorwerpen. Bestaande uit: Terracotta Negroïde man, tabaksvoorraadpot. Porseleinen tabaksvoorraadpot in de vorm van een Engelsman. Messing negroïde rokende man. Afmeting: 10 - 20 cm...
Vijf oude/antieke beschilderde gipsen spaarpotten. Zonder opening, dus: indien vol, kapot gooien/slaan ! Afmeting: 17 - 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met spreuk en figuren gravering. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 4,5 cm. In goede staat.