Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Massief bronzen notenkraker omstreeks 1950, in de vorm van een eenkhoorn, in goede staat, 9cm.
Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G
Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Lot divers, verzilverd, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G
Antieke houtgestoken Schwarzwald kist, omstreeks 1900 met boomstamdecor, in redelijke staat. 37x57x34cm.
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Twee grotere oosterse flacons met cloisonne en messing, 20e eeuw in goede staat 16cm.
Oosterse handgedreven verzilverde dekseldoos, 20e eeuw 12x10øcm. Cond;G
Twee oosterse messing flacons met cloisonne 20e eeuw 9,5cm. Cond;G
Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 35x205cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.
Negentiende eeuws houtgestoken zoutvat met floraal snijwerk, in goede staat 32x23x30cm.
Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Drie vooroorlogse zware verzilverde kannen, EPNS, omstreeks 1930 in goede staat 12-16cm.
Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.