Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G
Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.
Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G
Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.
Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm
Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G