Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G
Kleine Oosterse reisikoon in geborduurde etui, china of Tibet, 20e eeuw 9x7x4cm.
Oosterse reisikoon in geborduurde etui, China of Tibet, 20e eeuw, verzilverd, 14x10x5cm. Cond;G
Chinees bronzen pot met foohonden koppen, gemerkt, 20e eeuw 9x13,5cm. Cond;G
Chinese bronsgegoten kom, gemerkt, met drakendecor 21e eeuw 8x14øcm. Cond;G
Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.
Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G
Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.
Twee nieuwe ornamentlijsten, binnenmaat: 50x70cm. in goede staat.
Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.
Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G
Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G
Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G