Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G
Verzilverd tafelstuk met borrelglazen en afneembare beker, bewerkt, 20e eeuw in goede staat 31x22øcm. Cond;G
Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G
Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, 20e eeuw, gedeeltelijk geschilderd, lijsten hebben 1 ivoor structuur, iets gebobbeld. 18,5x22cm. Cond:R/G
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G
Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.
Verzilverde schelpvormige schaal met kristalglazen vaasje 2e helft 20e eeuw, 29cm. Cond:G
Twee antieke messing scheepsvaart vinnen en bronzen anker, omstreeks 1930, gemerkt Cherub Walker+Son LTD Birmingham. (om snelheid te meten) 35-40cm. Cond;G
Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G