Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G
Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.
Oude Japanse of Chinese gordelknoop met opengewerkte benen figurenvoorstelling, 20e eeuw in goede staat 18cm.
Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G
Gesigneerde kopergeslagen Hollandse historisme wandschotel door W.J. Dijkhof decor, harnas uitrusting en tekst: EFEZE 6 13-17, 1901-1926, in goede staat 36,5øcm.
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G
Oosterse handgedreven verzilverde dekseldoos, 20e eeuw 12x10øcm. Cond;G