Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vaas
Startprijs 50 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G

Hohner Tango, in doos
Startprijs 50 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

Boekhoud-machine Continental
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

3 Koekplanken WO I uit Enschede
Startprijs 50 EUR

Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G

Enkelschots geweer
Resultaat: 135 EUR

Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R

Lot olielampen
Startprijs 50 EUR

Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G

Gipsen beeld, dame met honden
Resultaat: 50 EUR

Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G

Wit borstbeeld
Resultaat: 50 EUR

Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G

2 verzilverde Engelse kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G

3 Koperen borden
Resultaat: 75 EUR

Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G

Kralentas
Startprijs 50 EUR

Grote oude kralenbundeltas, 20e eeuw in goede staat, 27cm.

Vogelkooi, bronzen staafjes
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.

Benen gordelknoop met boedha's
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse of Chinese gordelknoop met opengewerkte benen figurenvoorstelling, 20e eeuw in goede staat 18cm.

Benen gordelknoop met draken/hond
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese benen gordelknoop met drakenhond aan streng, in goede staat 18cm.

Notenkraker
Startprijs 50 EUR

Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G

Kopergeslagen Historisme wandschotel
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde kopergeslagen Hollandse historisme wandschotel door W.J. Dijkhof decor, harnas uitrusting en tekst: EFEZE 6 13-17, 1901-1926, in goede staat 36,5øcm.

Notenkraker eenkhoorn
Resultaat: 50 EUR

Massief bronzen notenkraker omstreeks 1950, in de vorm van een eenkhoorn, in goede staat, 9cm.

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

Lamp en klokje
Resultaat: 50 EUR

Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

Oosters erotica boekje
Resultaat: 60 EUR

Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G

Handgedreven Oosterse dekselpot
Startprijs 50 EUR

Oosterse handgedreven verzilverde dekseldoos, 20e eeuw 12x10øcm. Cond;G