Chinese bronsgegoten kom, gemerkt, met drakendecor 21e eeuw 8x14øcm. Cond;G
Chinees bronzen pot met foohonden koppen, gemerkt, 20e eeuw 9x13,5cm. Cond;G
Oosterse reisikoon in geborduurde etui, China of Tibet, 20e eeuw, verzilverd, 14x10x5cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 35x205cm. Cond;G
Twee grotere oosterse flacons met cloisonne en messing, 20e eeuw in goede staat 16cm.
Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G
Antiek perelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G
Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Chinees bronzen dekseldoos met tekens en wijsheer op deksel, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 17x5,5x9,5cm.
Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.
Oude Chinese dekseldoos met dieren, bronzen munt en sterrencompas, rood gelakt, 20e eeuw 5x11øcm. 20e eew
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.