Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G
Vooroorlogse Brusselse verzilverde messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder monstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen lampenvoet met 2 gezichten en guirlandes, omstreeks 1870, in goede staat 53cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.
Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse metalen geldkist op leeuwenpoten met hengsel, ornamenten en cherubijnkoppen, in goede staat sleutel mist, 42x47x33cm.
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R