Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G
Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G
Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.
Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.
Oude joodse koperen kandelaar, gesigneerd Dayagi, made in Israel, 2422, 28cm. Cond;G
Negentiende eeuwse bronzen renaissence stijl kaarsen kroonluchter, 6 lichts, inclusief bobeches(1 bevestigingshaak mist) 50x50x57cm. Cond:R/G
Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G
Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G
Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.
Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G
Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R