Twee mooie tafellampen met chrome en kristalglas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x37cm. Cond;G
Prachtige vroeg 19e eeuwse pallisanderhouten theekist met bandintarsia en benen sleutelplaat op origineel koperen pootje, 17x19x11,5cm. Cond:G
Empire stijl messing hanlamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G
Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G
Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Twee antieke Schwarzwald black forest dekseldozen, omstreeks 1890, 1x met druivenrankendecor, 1x koeien in landschap(mogelijk oosters. 20-21cm.
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm. Een klein hoekje van een glasschijf mist.
Bronzen 18e eeuwse kroonluchter voor 6 kaarsen, demontabel, in goede staat 56x50øcm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G
Antieke houtgestoken Schwarzwald kist, omstreeks 1900 met boomstamdecor, in redelijke staat. 37x57x34cm.
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.