Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Diverse messing schemerlampen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G

Messing schemerlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.

Koperen genagelde hengselvaas
Startprijs 40 EUR

Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G

Theestoof met spijlen
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G

3 Koperen borden
Resultaat: 75 EUR

Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G

4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Wijnrekje
Startprijs 40 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Chinees bronzen kompas
Startprijs 110 EUR

Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 80 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Chinees zijde in lijst
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Chinese bronzen vaas
Startprijs 60 EUR

Zwarte oude Chinese bronzen vaas, bewerkt met chinese tekens, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 21cm. Cond:G

Krantenhouder
Resultaat: 45 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 60 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Schildpad kistje
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G

Verzilverde spiegel en borstel
Resultaat: 25 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Verguld Chinees snijwerk van vogels
Resultaat: 160 EUR

Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Kralentas
Startprijs 50 EUR

Grote oude kralenbundeltas, 20e eeuw in goede staat, 27cm.

2x scheerset
Startprijs 90 EUR

Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G

3x Briefopener
Startprijs 70 EUR

Drie grote oude messing briefopeners, 20e eeuw. 32-27cm. Cond:G

Boekensteunen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G

2 Wandelstokken
Startprijs 80 EUR

Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G

Wandelstok
Startprijs 80 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

6 paraplu's
Startprijs 80 EUR

Lot van 6 vooroorlogse paraplu's o.a. met been, hout, en verzilverde handgrepen, in goede staat 90-98cm.