Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Negentiende eeuws atiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G
Antieke opiumweegschaal, gemaakt van been hout en koper 40cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm
Twee 19e eeuwse zwart gelakte blikken koektrommels met gouddecor in goede staat 13-16cm.
Twee fijn gedecoreerde Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met pauwdecor, messing beslag en aquarellen uit de 18e eeuw, in goede staat 64x27cm.
Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G
Oude Japanse benen gesneden Inro houder 2delig met karperdecor 20e eeuw 5,5x4,5x2,5 cm. In goede staat
19e Eeuwse merklap in mahoniehouten lijst. 60x42 cm.In goede staat.
Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G
Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G