Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G
Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G
Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G
Drie oude miniaturen met ivoren lijsten, 20e eeuw 10-13cm. in goede staat.
Acht antieke bijbels, 18e en 19e eeuws met messing en zilveren sloten, 14-20cm. Cond:R
Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm
Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...
Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G
Vroege Chinese natuurstenen figuur 17e eeuws of ouder voorstellende een bever achtige figuur met symbolen 6,5cm in goede staat
Oude Chinese koralen gesneden Boeddha (bamboekoraal), 20e eeuw, in goede staat 7cm.
Twee Franse Sevres stijl tafellampen omstreeks 1880, naderhand geelectrificeerd(compositiemetaal) in goede staat 58cm.
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G
Oude buffelschedel met hoorns op houten plaquette 66x52x20cm. Cond:G
Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Groot antiek 2 delig Historisme tafelstuk omstreeks 1880, tablet met handgrepen en spiegel, opengewerkte schaal, plated compositiemetaal, 23x64x28cm.
Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G