Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G
Antieke Chinese bronzen wierrook brander, 19e eeuws met olifanten en landschapsdecor, 25x20xø14cm. Cond:G
Antiek Duits Schwarzwalder tafelstuk omstreeks 1880 met jager en Gems op rotspartij(beschadigd) 39cm Cond:R/G
Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jesus figuur, in goede staat 25cm
Antieke geldkist, Kriegskass 18e eeuws of ouder, eikenhout met smeedijzeren beslag, vergrendeling met twee sleutels(1 sleutel mist) zijkant klep voor documenten. 63x48x37cm. Cond:R/G
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Oude Japanse houten Inro houder in krabvorm en karper, 2 delig 20e eeuw, met glazen ogen. In goede staat 7x3x8cm.
Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.
Oude Japanse houtgesneden Inro houder met rondom dierendecor(glazen ogen) haas, rat, buffel, tijger, paard, slang, varken, leeuw en haan, tweedelig met rat aan uiteinde koord. 20e eeuw 7x6,5cm. Cond...
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.
Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm
Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G
Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.