Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat
Negentiende eeuws verguld bronzen heilig kruis, 29cm. in goede staat
Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G
Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R
Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm
Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.
Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc