Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G
Drie delen 19e eeuws ivoor, bestaande uit een opengewerkt stopflesje, een prikvormig voorwerp en houder en een houder met schroefdraad. 4-7 cm. Cond.: G
Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G
Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm
Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G
Oude Japanse benen Inro houder met bamboe- en kikkerdecor, 20e eeuw. In goede staat 6x4x3cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Negentiende eeuwse gesigneerde Chinese ivoren netsuke in Boeddha vorm, 3,7cm. Cond:G
Antiek gestoken walnoot met figuren decors Oosters in goede staat 4,5x3,5cm
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G
Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G
Japanse benen gesneden monnik, gesigneerd.
Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat