Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandplaquette met leeuw
Startprijs 100 EUR

Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G

Almanac, William Hanemann
Startprijs 100 EUR

Duitse antiquarische Almanac door William Hanemanns, prognostic dec. 1703, met vele gravures in medaillin vorm, originele band 15x5x6,5x1,8cm. Cond:R/G

3 Delen ivoor
Startprijs 100 EUR

Drie delen 19e eeuws ivoor, bestaande uit een opengewerkt stopflesje, een prikvormig voorwerp en houder en een houder met schroefdraad. 4-7 cm. Cond.: G

2 Lantaarns
Startprijs 100 EUR

Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G

Grote woestijnroos
Startprijs 100 EUR

Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm

Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 100 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Chinese cloissone dame met bloem
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G

2 Kraagkandelaars
Startprijs 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

Benen inro bamboe stijl, kikker
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse benen Inro houder met bamboe- en kikkerdecor, 20e eeuw. In goede staat 6x4x3cm.

2 Kandelaren, Sphinxen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G

4 Sets messen
Startprijs 120 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

Pot op bronzen voet
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R

2 Kandelaren van klokkenstel
Startprijs 125 EUR

Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm

2 Bronzen coupes
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Ivorene netsuke boedha
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerde Chinese ivoren netsuke in Boeddha vorm, 3,7cm. Cond:G

Lampje, dame bij boom
Startprijs 125 EUR

Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm

Gestoken walnoot
Startprijs 130 EUR

Antiek gestoken walnoot met figuren decors Oosters in goede staat 4,5x3,5cm

Bronzen Neogotisch kistje
Startprijs 140 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

Grote weegschaal
Startprijs 140 EUR

Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G

2 Messing wandbekers
Startprijs 140 EUR

Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G

Grote olielamp met kap
Startprijs 140 EUR

Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G

Houten gewerenrek
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G

Beeld monnik met staf en lotusknop, been
Startprijs 150 EUR

Japanse benen gesneden monnik, gesigneerd.

2 Benen snuff bottles, aap uil
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat