Oude Indonesische houtgestoken kris met leeuw, 20e eeu in goede staat 53cm.
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.
Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .
Oude Japanse benen Inro houder 2delig met haas decor, 20e eeuw. In goede staat 5,5x4,3x2,7cm .
Antieke messing passer Nonius eenheden, omstreeks 1900 in originele houten cassette, passerset Widuwa omstreeks 1930, in goede staat 17,5x27,5cm.
Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.
Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G
Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.
Oude Japanse Cloissone Geisha 2e helft 20e eeuw 22cm Cond:G
Negentiende eeuwse verzilverde bronzen kaarskandelaren in barockstijl met floraal decor, in goede staat 32cm.
Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R
Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G
Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R
Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.
Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G
Oude koralen stam(bamboekoraal?), 20e eeuw. In goede staat 11cm.
Twee grote Japanse benen figuren 20e eeuw, hoogwaardigheidsbekleders. In goede staa. t 32x33cm
Oosterse bronzen Chinese vaas met cloissone, floraal decor 20e eeuw, 25xø15cm. Cond:G