Negentiende eeuwse vergulde receptie bel, toonbankbel, met geitenkoppen, Cond:G
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.
Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Chrome bureaulamp met witte glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Negentiende eeuws veenwerkers kasboek, originele bans, in goede staat 3x20x26cm. Cond:G
Vier antiquarische boeken Duitsland, 4 maal mithridates, allgemeine Sprachenkunde Berlin 1809-1806, originele banden , licht beschadigd 19cm. Cond:R/G
Oud reclamebord omstreeks 1950 Gorf Kina Frisdrank, A Meiresonne (België) opwekkend verfrissend, stimulant rafraichissant Smeets/ Grymonprez 55x34,6cm Cond:G
Houten decoratieve reclame pop met krijtbord, 2e helft 20e eeuw, 105cm. Cond:G