Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G
Drie delen antiek: 1x koperen schaar (Copenhagen), 1x antiek spoor van bewerkt metaal en bewerkt leder en 1x Oosterse hoofdbedekking 17-24cm. Cond.: G
Twee antieke hoedendozen omstreeks 1900 met zwarte hoge hoeden, in goede staat 20-23cm Cond:G
Twee antieke comfoors met brander ca. 1900: 1x groot op wieltjes (uitschuifbaar) en 1x roodkopere in lyra-vorm 12-23cm. Cond.: G
Antiek Hollands eikenhouten lepelrek, omstreeks 1900 of ouder, met kerfsnede en 12 tinnen lepels 50x20x3cm Cond:G
Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm
Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G
Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G
Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.
Twee grote antieke merklappen, borduurwerk met tekst en datering, papegaai en landschap met figuren, 50x50 en 50x70cm Cond:G