Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Drie delen 19e eeuws beschilderd blik: 2x dekseldoos en 1x schaal (1 voetje stukje af) 13-35cm. Cond.: G
Vooroorlogse grote aparte rieten lamp ca. 1920 in goede staat 190xø53cm.
Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Vernikkelde ketel met comfoor ca. 1900 in goede staat 30xø15cm.
IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.
IJzeren tsuba (China/Japan), gesigneerd ca. 1900 in pagode vorm met Foo hond ø6,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mis-dekselbeker, plated en verguld in goede originele staat 30xø14,5cm.
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Kavel met 16 oude messing gegoten leeuwenkoppen met ring o.a. te gebruiken als meubelbeslag of deurkloppers ca. 1900 14x11x4cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse ingelegde theedoos van pallisander met bandintarsia en inlegwerk 11x12x15cm. Cond.: G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aarbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G
Theedoos 19e eeuw van pallisander met parelmoer inleg. 1 Stukje mist, verder in goede originele staat 9,5x17,5x9,5cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Drie 19e eeuwse parelmoer belijmde doosjes (1x theedoos en 2x lepeldoosje). Stukjes los (aantal wel erbij) 11-16cm. Cond.: R