Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 44x29x13cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden masker met beschildering 20e eeuw in goede staat 46x20x18cm.
Oude bontjas met 1 bontmuts en 1 andere muts. Afgezet met leer en alles in goede staat 90cm.
Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.
Twee oude blikken voorraaddozen: 1x Droste chocolade ca. 1900 met Jugendstil cacaoplant-decor 10xø33cm. en 1x Hille's beschuit ca. 1930 (deuken) 26x41x30cm. Cond.: R
Hollands eikenhouten gestoken bordenrek. Snijwerk met fruitschaal, leeuwekoppen en vogels 77x93x12cm. Cond.: G
Origineel oud emaille reclamebord van Van nelle's koffie en thee (bijgeschilderd) 45x60cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehout fineer schrijfkist, uitklapbaar met vakverdeling en schrijfblad. geheel in goede originele staat 51x25x17cm.
Vier boeken over de kunstenaar Frans Masereel met daarbij 1 houtsnede o.a: Dance Macabre, Biografie Masereel etc. Cond.: G
Collectie boeken over kunstenaars in de gouden eeuw (13x) o.a: Meesterlijke middeleeuw, The hours of Catherine of Clevens, Delftse meesters, Johannes Vermeer, Land in Zicht etc. Cond.: G
Collectie met 8 woordenboeken o.a: dreidelig van Dale en Oxford Dictionary (5x) Cond.: G