Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer, gesneden figuren
Startprijs 80 EUR

Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G

Lampje met vrouwenhoofden
Startprijs 90 EUR

Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Resultaat: 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

2 Messing lampjes
Startprijs 20 EUR

Twee moderne messing tafellampen 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G

Bronzen vaas
Startprijs 20 EUR

Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G

Lampenvoet + vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

Miniatuur op ivoor
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Tuibeeld, putti met bak
Startprijs 75 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld ca. 1900, voorstellend een putti met mand (beschadigd) 116cm. Cond.: R

Wandornament
Resultaat: 35 EUR

Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G

Spiegel + paraplubak
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G

Divers messing
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G

Messing etagere-tafel
Resultaat: 70 EUR

Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G

Schaal met dolfijn
Resultaat: 60 EUR

Messing tafelstuk met dolfijn en matglazen schaal in Empire stijl, 2e helft 20e eeuw 30xø22,5cm. Cond>: G

Vijzel + wijwater-emmer
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G

Messing kroonlamp
Resultaat: 15 EUR

Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.

Statenbijbel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...

4 Delen Martinet
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G

Boek, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiquarisch boek ca. 1800 "Minnezangen en Idyllen door H. Tollens C.Z. te AMsterdam by Pieter Johannes Uylenbroek MDCCC, opdracht aan mijn tedergeliefde gebrande catharina rivier" 23x15cm. Cond.: G

Boek, De Peinzende Kristen
Startprijs 25 EUR

Antiquarisch boek 18e eeuw, "De Peinzende Kristen of bundel van stichtelijke gedachten voor de eenzaamheid door Petrus Broes Amsterdam", bevat diverse gravures 13x5x23cm. Cond.: R

Boek, Het vereenigd Nederland
Resultaat: 50 EUR

Antiquarisch boek 18e eeuw, "Het Vereenigd Nederland door J.F. Martinet met gravures, landkaarten en signatures te Amsterdam door Johannes Allart 21x12x5cm. Cond.: R-G

Boek, Johannes Bunyan
Startprijs 15 EUR

Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G

Boek, Slot te Muiden
Resultaat: 40 EUR

Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G

Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 250 EUR

Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...