Grote oude Indonesische houtgestoken flamingo met gouddecor in goede staat 109x51x19cm.
Gietijzeren Historisme etagetafel met cherubijnkoppen etc. Duitsland, goudkleurig geschilderd in zeer goede staat 76xø30cm.
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.
Zware oude bewerkte bronzen kist met hout binnenin ca. 1930 met renaissance voorstellingen in goede staat 10x23x14cm.
Acht antieke kaarskandelaars van koper en messing 19e-20e eeuw 5-26cm. Cond.: R
Twee decoratieve gegoten kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 35xø14cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Russisch bronzen curcifix, mooi bewerkt met vele figuren in goede staat 38,5x20x0,8cm.
Twee grote landkaarten uit de 50-er jaren; 1x Russisch (Kyrillisch) 190x180cm. en 1x Europa door Luinge Stegeman Nonnekens, Noordhof Groningen 177x107cm. Cond.: R-G
Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G
Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.
Mahoniehouten 19e eeuws dienblad met koperen rand in goede staat 7x53x34cm.
Twee decoratieve houten kandelaars 2e helft 20e eeuw in goede staat (goudkleurig) 52cm.
Oude compositie metalen lampenvoet en kaarskandelaar 20e eeuw 37-55cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse hengselbak in redelijke staat (oudere reparatie) 28xø44cm. Cond.: R
Viool ca. 1900 met etiket "Nicolaus Kittel" met strijkstok. Scheurtje voor in de klankkast, verder in goede originele staat 59x21x9cm. Cond.: R-G
Complete set 19e eeuwse gewichten van messing in blok 7,5x14x7cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen wandspiegel 1e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel (klein stukje weg van koper) 51x26cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse roodkoperen ketel in goede originele staat 26x34xø26cm.
Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.
Oude bronzen Art Deco schaal ca. 1930 met rondom paardendecor (nr. 7) in goede staat 2,5xø22cm.