Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R
Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.
Twee antieke kistjes; 1x eikenhout ca. 1890 met koperen beslag 13x22x17cm. en 1x notenhout ca. 1890 met intarsia 7x16x12cm. Beide in goede staat
Twee oude.antieke mahonie kistjes; 1x ca. 1930 (zonder slotplaatje) 13,5x23x27cm. en 1x met intarsia (zonder slotplaatje) 9x26x17cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke mahonie theekist met inlegwerk. Op het deksel afbeeldend twee pijprokende mannen, rondom vier tabakspijpen met bloemen. Binnendeksel met afbeelding van man met hoed ca. 1900 9x16x12c...
Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.
Twee prachtige 17e-18e eeuwse houten opbergkisten met origineel beslag, slotenwerk en ringbeslag. In zeer goede originele staat 8x30x14cm. en 10x21x12cm.
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x12,5x12,5cm. Cond.: G
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x14x10,5cm. Cond.: G
Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.
Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G
Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.
Grote oude bronzen kroonluchter 20e eeuw in barokstijl. Geëlectrificeerd en in goede staat 67x40x40cm.
Oude vergulde messing Neogotische kaarsluchter 1e helft 20e eeuw in goede staat 25xø32cm.
Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.
Bronzen kaarskandelaar met cloisonne inleg ca. 1890 in zeer goede staat 16xø10cm.
Twee oude bronzen 3-lichts kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in rococo stijl. In goede staat 29x26x9cm.
Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.