Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing kerkandelaar
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing kerkkandelaar, 28xø19cm., Cond.:G

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.

Empire kandelaar
Startprijs 80 EUR

Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.

Staande lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote messing staande lamp in barokstijl 20e eeuw in goede staat 170xø55cm.

2 Kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Tafellampje
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

2 Bronzen vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen vaasjes ca. 1900 (vermoedelijk China of Japan) met open gewerkt bladmotief. In goede originele staat 11xø6,5cm.

Bronzen hanger, dieren
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G

Koperen waterspuit
Startprijs 25 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

Grote bel
Resultaat: 35 EUR

Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.

Koperen paraplubak
Resultaat: 50 EUR

Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.

2 Wandlampjes
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

3 Delen koper
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

Doofpot
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.

2 Koperen houtbakken
Resultaat: 60 EUR

Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.

Handbeschilderde miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Geschilderde 19e eeuwse miniatuur, voorstellend een edele heer. Verso monogram in goede staat 5,7cm. Cond.: G

Miniatuur, ivoren lijst
Startprijs 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

Klein kanon
Resultaat: 70 EUR

Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.