5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken altaarstuk ca. 1900 voorstellend een vis en schaal met draak en eten 57x49cm. Cond.: G
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Drie oude bewerkte kistjes 20e eeuw; 2x houtgestoken Oosters en 1x bewerkt leder 10-32cm. Cond.: G
Grote antieke 19e eeuwse koper met messing doofpot en een bronzen 18e eeuwse vijzel. 42xø26cm., en 8xø13cm.,
1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G
Vier delen koperwerk 19e eeuw o.a; 1 treef staand op klauwpoten en 3 waterkruiken 26-33cm. Cond.: G
Notenhouten thermometer ca. 1900. Beschadigde thermometer en standaard mist 28x13x1cm. Cond.: R
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Koperen voetenstoof ca. 1900 in goede staat 10xø25cm. Cond.: G
Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
Grote tafel-petroleumlamp met marmeren zuil en compositie metalen plated voet. Glazen reservoir en bolkap. In goede originele staat 66xø15cm.
Juwelenkistje ca. 1880 met bewerkt plated deksel met putti, gesigneerd J. Pinto DApres Boucher 8x19x14cm. Cond.: G
Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G
Bronzen bestekstandaard met daarbij het gebaksbestek in cassette ca. 1910, 32xø10cm. en 4x19x19cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaars van koper in goede originele staat 30xø12cm. Cond.: G