Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G
Eikenhouten Neogotisch hekwerk (reling) 19e eeuw (losse delen) ca. 3 meter Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Twee zware Historisme kaarskandelaren ca. 1880 met Romeins Egyptische voorstellingen, compositie metaal. In zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Oude verlichte Art Deco globe ca. 1930 met mahoniehouten voet en vernikkelde houder. Globe Terrestre, Dresse par J. Forrest Geographe Girard et Barriere Editeurs Rue de Buci Paris 46xø22cm. In goede o...
Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G
Franse opaline glazen 19e eeuwse lampevoet met gouddecor, handbeschilderd 75xø15cm. Cond.: G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Grote kerkelijke console 19e eeuw, beschilderd gips in goede staat 58x52x38cm.
Engelse mahoniehout fineer reisschrijfkist met vakverdeling en kelder met lade. in redelijke tot goede originele staat 18x24x40cm.
Aparte kopergeslagen plafondlamp uit Palembang, Sumatra, 19e eeuw, met koperen bollen en appels. in goede originele staat 70x90x90cm.
Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G
Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.
Twee handgeschilderde miniatuurportretten met ivoren lijst, 1 gesigneerd Richter 1e helft 20e eeuw 12,5x11cm. Cond.: G
Twee prachtige Art Deco boekensteunen ca. 1920. Voorstellend zeehonden (glazen ogen) met bal. In zeer goede originele staat 21x25x11cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G
Koppel Franse pistolen ca. 1840 in lederen koffer (koffer van latere datum) met messing bewerkt doosje voor kogels 45x33x9cm. Cond.: G