Antieke bril met klik-uitklap mechanisme. Emaille met zilverinleg. Frankrijk. Afmeting: 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Historisme, neo gotische wijwaterhouder met Maria en kindje Jezus. Messing vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Zilver-kleurige, houten model straaljager, op houten basement. 50-er Jaren. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier gietijzeren koffie + gehakt molens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ca. 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke speculaasplanken. 1x van iepenhout, 18e - 19e eeuw. 1x van beukenhout, circa 1900. Afmeting: 36 - 54 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiek. 1x Art Deco glazen dekseldoos met zilveren deksel. 1x Vetecoussi parfumverstuiver. 1x Art Nouveau inktstel met briefopener. 1x Inktstel met glas, tafelbel en vergulding. Afmet...
19e Eeuwse Friese tondeldoos + kolentang, t.b.v. Friese staartklok. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Hardhouten kom/schaal, gestoken uit boomstronk. Afrika? 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Duitse Kienzle autoklok van chroom (veer klok vast) + plaquette van chroom, Koninklijke Nederlandse Automobiel Club (KNAC). Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Deense jaren 60 steengoed lampenvoet door Chris Haselev, voor Jeti Keramiek Denemarken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Metalen erts stuk. Pyriet? Afmeting: 7,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid Duitse portretten van gips, geplaatst in zachthouten diepe lijst. Herenportret draagt kroon. Afmeting: 7 x 15 x 16,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen snavelkan uit Jemen/Sana. Vogel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws blikken kinder theestoof met ketel. Originele polychromie + familiewapen. Afmeting: 22 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Wandgarderobe in de stijl van Charls Eames. Chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 44 x 15 cm. In goede staat.
Zware bronzen penning met bijbelse voorstelling. Naar een 15e - 16e eeuwse lakzegel. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot. Zeilboot op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 x 122 cm. In goede staat.
Metalen hanglamp in trompetvorm. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse steengoed bierpullen met porseleinen sluiting. Glasindustrie Dresden D.R.P. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.