Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antieke bril (Frankrijk)
Startprijs 60 EUR

Antieke bril met klik-uitklap mechanisme. Emaille met zilverinleg. Frankrijk. Afmeting: 21 x 8,5 cm. In goede staat.

Wijwaterhouder
Startprijs 60 EUR

Historisme, neo gotische wijwaterhouder met Maria en kindje Jezus. Messing vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Straaljager op houten basement
Startprijs 60 EUR

Zilver-kleurige, houten model straaljager, op houten basement. 50-er Jaren. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot (snij)molens (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier gietijzeren koffie + gehakt molens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ca. 20 - 30 cm. In goede staat.

2x Speculaasplank
Startprijs 60 EUR

Twee antieke speculaasplanken. 1x van iepenhout, 18e - 19e eeuw. 1x van beukenhout, circa 1900. Afmeting: 36 - 54 cm. In goede staat.

Lot diversen (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier maal divers antiek. 1x Art Deco glazen dekseldoos met zilveren deksel. 1x Vetecoussi parfumverstuiver. 1x Art Nouveau inktstel met briefopener. 1x Inktstel met glas, tafelbel en vergulding. Afmet...

Tondeldoos + kolentang
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Friese tondeldoos + kolentang, t.b.v. Friese staartklok. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 60 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Gestoken kom/schaal Ø 22 cm.
Startprijs 60 EUR

Hardhouten kom/schaal, gestoken uit boomstronk. Afrika? 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

2x Divers (KNAC plaquette + autoklok)
Startprijs 60 EUR

Duitse Kienzle autoklok van chroom (veer klok vast) + plaquette van chroom, Koninklijke Nederlandse Automobiel Club (KNAC). Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Chris Haselev lampenvoet (Denemarken)
Startprijs 60 EUR

Deense jaren 60 steengoed lampenvoet door Chris Haselev, voor Jeti Keramiek Denemarken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Metalen erts stuk (pyriet?)
Startprijs 60 EUR

Metalen erts stuk. Pyriet? Afmeting: 7,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.

2x Portret van gips in lijst
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Zuid Duitse portretten van gips, geplaatst in zachthouten diepe lijst. Herenportret draagt kroon. Afmeting: 7 x 15 x 16,5 cm. In goede staat.

Snavelkan (Jemen/Sana)
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen snavelkan uit Jemen/Sana. Vogel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Beschilderde kinder waterketel + comfoor
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuws blikken kinder theestoof met ketel. Originele polychromie + familiewapen. Afmeting: 22 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Wandgarderobe, Charles Eames-stijl
Startprijs 60 EUR

Wandgarderobe in de stijl van Charls Eames. Chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 44 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen penning met bijbelse voorstelling Ø 8,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Zware bronzen penning met bijbelse voorstelling. Naar een 15e - 16e eeuwse lakzegel. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandconsole
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Modelboot van zeilschip
Startprijs 60 EUR

Grote houten modelboot. Zeilboot op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 x 122 cm. In goede staat.

Hanglamp
Startprijs 60 EUR

Metalen hanglamp in trompetvorm. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.

2x Duitse steengoed bierpullen, H 28 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse steengoed bierpullen met porseleinen sluiting. Glasindustrie Dresden D.R.P. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Sigaar reclame Karel I
Startprijs 60 EUR

Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.