19e Eeuwse Statenbijbel met bronzen beslag. Biblia de Gantsche H. Schriftte. Afmeting: 37 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.
Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek gipsen plaquette. Ontwerp Pier Pander. 1864 - 1919. Twee zusjes. Circa 1902. Tevens een boek Pier Pander. Afmeting: 25 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Vier antieke gietijzeren grafzuilen. Frankrijk. Deze zuilen stonden vroeger op een graf. 19e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Het kruis is geheel versierd met guirlandes en bloemen. Afmeting: 130 x 70 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis met afbeelding van corpus Christi. Kruis is versierd met blad decor. Afmeting: 160 x 78 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 160 x 90 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met neo gotische voorstelling. Met afbeelding van Christus. Afmeting: 160 x 75 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis, met afbeelding corpus Christi. Kruis is versierd met lelies. Afmeting: 140 x 70 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen met corpus Christi. Frankrijk. Afmeting: 1x 100 x 56 x 2 cm. / 1x 80 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Tuinbeeld van beton. Twee figuren op wip-wap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 85 x 40 cm. In goede staat.
Twee zeer grote zandstenen beelden. Voorstellende, twee figuren die plateau dragen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...
Antiek bronzen kerkbel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke servettenhouder van opengewerkt messing met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Antiek plated Heilig avondmaal met Latijnse tekst. Klassisistische omranding. 19e Eeuw. Afmeting: 38 x 55,5 cm. In goede staat.
Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Antiek, Engelse, zware scheepsbarometer van messing. Voor inbouw. Afmeting: 10 x 21 x 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Notenhouten gestoken barometer met naakte figuren. Circa 1910. Afmeting: 36 x 50 x 17 cm. In goede staat.
3-Delig gietijzeren tuinset bestaande uit twee stoelen +tafel, in oude Engelse stijl. Geheel zwart . In goede staat. Afmeting tafel: 61 x Ø 65 cm. Afmeting stoel: 88 x 40 x 38 cm.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Zwart gelakte houten humidor met hygrometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11,5 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Twee Indonesische hardhouten gestoken boekensteunen in tempelvorm. 20 Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot met zeven delen divers oud Indonesisch houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen koperwerk. 1x Olielamp, circa 1900. 1x Koffiemolen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Zeven delen divers oud Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling. Holland, Israël, Togolaise, Frankrijk, Spanje, eerste dag enveloppen, postfris + gestempeld et cetera. Afmeting: 30 x35 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse postzegelverzameling, 750 Jahre Berlin. Compleet album postfris. Afmeting: 31 x 31 x 4 cm. In goede staat.
Drie albums met postzegels. Thema paddestoelen. Onder andere; Europa/Wereld. Postfris + gestempeld. 37 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Collectie postzegels wereld, in thema categorieën. Met postwaardestukken + blokken, gestempeld + ongestempeld. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Negen albums met postzegels + volle envelop wereld met thema muziek. Postfris en gestempeld. Afmeting: 32 - 35 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling. Divers. Onder andere Holland. Gestempeld + ongestempeld. Vijf albums + diverse losse zegels. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot met origineel Romeins muntgeld. Bodemvondst. 3e - 4e Eeuw na Christus. Gewicht circa 350 gram. Afmeting: Ø 1 - 2 cm. In goede staat.
Drie kilo divers muntgeld en papiergeld, wereld. 20e eeuw. 1x3cm. In goede staat.
4 Kilo divrs muntgeld, wereld. 20e Eeuw. 1-3 cm. In goede staat.
Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 20 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote bronzen empire inktpot met strijdwagen decor. Circa 1800. Afmeting: 12 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke speeldozen. 1x Art Nouveau met liggend naakt, Reuge. 1x Console met tegel + speelwerk, Frankrijk. 1x Dressoir met boeken + speelwerk, Engeland, circa 1950. Afmeting: 17 - 27 cm. In g...
Lot met zes oude/antieke schilderij lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 59 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder boekensteun met goudfazanten. Notenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 33 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote Indonesische batik stempels van koper. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.