Album vol met munten van de Nederlandse Antillen, diverse kwaliteiten
Kavel van 16 munten; 8 munten van 2 St. provinciaal en 8 duiten VOC Cond.:FR-ZFR
Oud verzamelalbum met noodgeld 1914-1924, De geschiedenis van het noodgeld door Lieban Den Haag 22-32cm. Cond.: R-G
Gouden munt van 14 gulden 1763 Wets-Friesia (Rijder) Cond.: FR-ZFR
Gouden Reaal 1603 Spanje, Albert-Isabella (Muntplaats Antwerpen, handje) Cond.: ZFR
Russische koperen munt van1/2 Kopeke (Denga) anno 1734, met stempelbreuk Tsarina Anna van Rusland Kwaliteit: ZF/P
Russische koperen munt van 2 Kopeke anno 1726 Tsarina Catharina van Rusland. Kwaliteit: ZF
Russische koperen munt van 2 Kopeke anno 1758 Tsarina Elisabeth van Rusland Kwaliteit: ZF
Russische koperen munt van 3 Kopeke anno 1842 ( EM=Ekateringburg) Tsaar Nicolaas I van Rusland Kwaliteit: ZF/P
Zilveren Leeuwendaalder West-Friesland anno 1654, Kwaliteit: ZF
Zilveren Dukaten of zilveren Rijder VOIC Holland anno 1739 met patina en kwaliteit: ZF
Zeldzame zilveren 1/2 Philipsdaalder 156Z ster onder borstbeeld en met Zeeuwse klop. Kwaliteit: F/ZF
Zilveren 25-cent (kwartje) Koningin Wilhelmina anno 1901, brede hals. Kwaliteit: ZF/P
Russische koperen munt 5 Kopeke anno 1761 Tsarina Elisabeth van Rusland Kwaliteit: ZF
Russische koperen munt van 5 Kopeke anno 1803 (EM) Tsaar Alexander I van Rusland Kwaliteit:P
Drie Russische zilveren munten van 10-, 15-, en 20 Kopeke, resp.anno: 1913, 1914 en 1915 Tsaar Nicolas II van Rusland. Diverse kwaliteiten
Drie Russische zilveren munten van 10-, 15-, en 20 Kopeke, resp.anno: 1905, 1904 en 1914 Tsaar Nicolas II van Rusland. Diverse kwaliteiten
Zilveren Dukaat Zeeland anno 1774, met mooie patina, Kwaliteit: ZF