Lot van zes oude poppen celluloid, stof, o.a.grote negroide pop Frankrijk nr 60 met oorbel 22-60cm. Cond:G
Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G
Lot van 5 poppen, A.M. jongen met papier mache lichaam, porseleinen popje Japan, 3 rubberen negroide poppen, 14x30cm Cond:G
Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Duitse blikken speelgoedtrein, in originele doos JDN omstreeks 1930, opdraailoc met tender, 4 wagons, rails en station 7x37x33cm. Cond:G
Antieke Franse porseleinen pop SFBJ 301 25 Paris, haarlijn achterhoofd, slaapogen, oorbellen, gelede lichaam 73cm. Cond:R
Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, omstreeks 1930, been kapot 25-40cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf, papier mache lichaam, elastieken zitten los 54cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf 320/5, met kleertjes 37cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 370/3, lederbalg lichaam met porseleinen onderarmen en kleertjes 55cm. Cond:G
Grote oude porseleinen pop Tanagra Perle-Depose Paris nr 12, 20e eeuw, met papier mache lichaam, porselein spikkels in gezicht, 66cm. Cond:G
Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop Negroide jongen am 341/310 K met oude doopkleertjes, vaste glazen ogen papier mache lichaam, voeten beschadigd 24cm Cond:R/G
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop A.M 1907/3 met gelede lichaam(onderbenen niet origineel) 46cm. Cond:G
Lot van 9 poppen, celluloid en papier mache, 20e eeuw, diverse oude Duitse poppen. 30-60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop omstreeks 1900, gemerkt met hoefijzer en nr. 1902/10/0, stoffen lichaam met kleertjes, 29cm. Cond:G